Інтернет-радіо набирає обертів за популярністю

Останнім часом у змаганнях з популярності цифрове радіомовлення виграє порівняно з аналоговим. Та навряд це когось може зараз здивувати. Так, кілька років тому про це навіть ніхто й подумати не зміг би, а на разі в умовах, коли Інтернет б’є будь-які рекорди за числом шанувальників, це не дивує. Інтернет-радіо, до речі, може бути будь-яке на твій смак, правда, лишень за умови наявності в тебе доступу до всесвітньої мережі. Та й це не проблема, адже окрім покриття Wi-Fi, є ще мобільні оператори, що надають своїм абонентам доступ до мережі. Залишається тільки обрати портал, на якому можна слухати цікаву тобі радіостанцію онлайн. Зокрема, таку можливість надає http://listen-radio.org/uk/, де представлені понад 90 радіостанцій з найрізноманітнішою музикою та іншим контентом, що може бути цікавим тій чи іншій аудиторії. До речі, це можливість не шукати хвилю, де звук лунатиме якісно, а одразу отримати відмінне звучання, яку б з онлайн-радіостанцій ти не обрав. У цьому цифровому радіомовленню немає рівних.

Як наслідок, більшість FM-радіостанцій сьогодні освоюють обидва канали поширення свого сигналу мовлення. Слухачу лишається обрати ту радіостанцію, чий продукт більше відповідає його вподобанням. Насамперед, це стосується музики. Як відомо, музичних стилів надто багато, а в кожного з них свої фанати. Тому не дивно, що й радіостанції, як правило, намагаються обирати до своєї програми мовлення музику виключно певного стилю. Проте часом слухач бажає слухати ту радіостанцію, де ще можна дізнаватися й новини свого регіону, країни, світової спільноти. Окрім того, на вибір онлайн-радіостанції впливає і наявність в її ефірах розважальних програм з цікавими ведучими, яких слухатимеш із задоволенням. А якщо до цього додати акції, конкурси тощо, то це додасть станції Інтернет-радіо ще більшої популярності.

Сучасні експерти вважають, що з часом інтернет-радіо має всі шанси повністю замінити традиційне радіомовлення. Витрати на утримання подібних радіостанцій не є великими, адже для цього достатньо мати комп’ютер достатньої потужності та велику аудіотеку певного стилю. А якщо при цьому відмовитись від реклами або зробити рекламні блоки маленькими та нечастими «гостями» ефіру, то попит на продукт такої інтернет-радіостанції слід очікувати значний. А за умови постійного зворотного зв’язку із слухачами та виконання їхніх замовлень популярність буде шаленою.
Верх