Комерційна нерухомість Львова – вигідні пропозиції

Відкриваючи власну справу, перш за все необхідно подумати про необхідність знайти підходящу нерухомість для подібних цілей. Найбільш вигідним рішенням, певно, стане придбання нерухомості у власність, але таке рішення не для всіх бізнесменів є доступним, адже Львів відомий як один з лідерів за високими цінами на нерухомість в Україні. Поступається у цьому це західноукраїнське місто лише столиці та південній «перлині» нашої країни Одесі. Враховуючи це, найбільш реальним варіантом залишається лише оренда офісу у Львові завдяки duo.com.ua чи іншого потрібного помешкання.

Варто зазначити, що без допомоги професійних «гравців» ринку нерухомості орендувати приміщення, а тим паче за необхідності придбати його, буде вкрай важко. Серед лідерів у цій сфері слід назвати агентство нерухомості Дуоком, що надає свої послуги львів’янам і гостям «міста лева» вже протягом десяти років. Допомога фахівців цієї агенції дозволяє здійснювати оренду на максимально вигідних умовах, а за необхідності купити - знаходяться найкращі варіанти, що мають найліпшу комерційну значущість.

Вирішивши користуватися послугою оренди комерційної нерухомості, варто бути готовим до деяких незручностей, про які слід завжди пам’ятати. Проте саме оренда – це можливість зекономити свої кошти, наприклад, на старті бізнесу, коли зекономлене можна вкласти у розвиток своєї справи. Говорячи про незручності, мова йде про певний перелік обов’язків, що можуть бути покладені на орендаря, зокрема й необхідність час від часу продовжувати термін оренди, тобто користування обраним приміщенням.

Тільки за умови підписання грамотно складеної угоди на оренду можна мінімізувати можливі ризики. Це – можливість урегулювати суму орендної плати, визначитися з орієнтовною тривалістю найм, а також із обов’язками сторін укладеної угоди.

Передбачити і запобігти можливим ризикам орендатору допоможе правильно складений договір, який визначає суму орендної плати, тривалість найму, права та обов'язки сторін. Відтак, прийнявши рішення про оренду комерційної нерухомості у Львові, рекомендуємо особливу увагу приділити цьому документу. Враховуючи це, фахівці «Дуоком» рекомендують приділити багато уваги саме цьому документу.

Серед важливих нюансів, що мають важливе значення в угоді оренди, по-перше, точність указаних даних про об’єкт орендованої нерухомості, зокрема адреса та тип будівлі, її план та площа тощо. Та перш, ніж укладати договір, слід перевірити право установчі документи орендодавця, що мають підтверджувати, чи дійсно він є власником приміщення чи приміщень, що пропонуються в оренду. По-друге, документом мають бути визначені всі обов’язки, що беруть на себе орендатор та орендодавець, та відповідальність за їхнього недотримання. Якщо є при оренді якісь додаткові послуги, перелічити їх також необхідно.

За матеріалами duo.com.ua.
Верх