Ефективний сервіс в мережі - віртуальний каталог Авто.Про

Ефективний сервіс в мережі - віртуальний каталог Авто.Про

Віртуальний каталог є ефективним інструментом електронних продаж. Якщо раніше важко було собі уявити, як можна здійснювати покупки онлайн, то сьогодні вони відбуваються масово. Обсяги електронної торгівлі перевершують всі очікування, і в подальшому така тенденція буде зростати.

Сьогодні в мережі можна знайти товари найрізноманітніших груп. Автолюбителі, на превелику радість для себе, виявляють все більше число ресурсів, які представляють запчастини для автомобілів. Одним з лідерів електронної торгівлі автозапчастинами є торгова площадка Avto.Pro, віртуальний каталог якої розроблений фахівцями з великим досвідом продажів у співпраці з програмістами.

Оскільки автозапчастини є товаром специфічним, то доводиться враховувати особливості їх підбору, що і стало частиною плану при створенні каталогу https://avtopro.ua. В результаті сьогодні в мережі працює універсальний каталог, зрозумілий кожному.

Ефективний сервіс в мережі - віртуальний каталог Авто.Про - фото1

Як здійснюється ідентифікація автозапчастин

Автозапчастини забезпечені кодами від виробника, які вводяться для зручності їх пошуку і організації логістики. Інформація призначена для професіоналів, які займаються технічним обслуговуванням автотранспорту. Це дилери, офіційні СТО та представники бізнесу з продажу автозапчастин.

З метою ідентифікації автомобілів і автозапчастин розроблені спеціальні програми, що представляють собою базу кодів, схем автомобілів і перелік автозапчастин з можливістю їх застосування. Такі програми обслуговують дилерські центри, де вводиться VIN-код, що дозволяє отримувати доступ до схем автомобілів і підбирати до них запчастини.

Адаптовані версії подібних програм проникають в мережу інтернет, де ними можуть скористатися всі бажаючі, що і відбувається в дійсності. Автолюбителі отримали можливість замовляти запчастини самі, не вдаючись до сервісу офіційних дилерів. Така дія не є протизаконним і практикується в різних країнах світу. Однак інформація про деталі для автомобілів вимагає наявності спеціальних знань, в силу чого для користувачів їх вибір стає проблематичним з наступних причин:

  • Труднощі перекладу. Терміни в каталогах представлені на мові країни виробника, що викликає масу питань технічного характеру;
  • Вибір деталей неоднозначний, так як деякі з них оснащені кількома кодами;
  • Можливість зробити помилку при виборі, що веде до втрати часу і грошей.

У підсумку, купити автозапчастини в мережі є, але покупка може стати невдалою.

Ефективний сервіс в мережі - віртуальний каталог Авто.Про - фото2

Рішення проблеми - віртуальний каталог Avto.Pro

Проблема невірної ідентифікації запчастин актуальна не тільки звичайному користувачеві, але і професіоналам, яким теж доводиться стикатися з недостатньо повною інформацією.

Власне дерево каталогу Avto.Pro складається з чотирьох кроків, що мінімізує можливість помилки. Всі терміни, скорочення і абревіатури переведені на зрозумілу мову, що робить каталог універсальним і зрозумілим кожному.

Видео

Верх