Передові технологічні рішення та висока якість зимової гуми Goodyear UltraGrip Ice+

Передові технологічні рішення та висока якість зимової гуми Goodyear UltraGrip Ice+

Якщо ви являєтеся любителем скоротної їзди навіть взимку, то вам потрібні покришки, які матимуть добре зчеплення з будь-яким типом дорожнього покриття: мокрим, сухим, засніженим, зледенілим. В березні 2020 року у продаж поступили зимові шини Goodyear UltraGrip Ice+. Вони мають симетричний направлений малюнок протектора, відрізняються довговічністю, високою якістю та доступною ціною.

Дана модель займає являється лідером у сегменті преміям, підходить для легкових авто класу B, C, D. Вона завоювала популярність завдяки відмінним особливостям та зчіпним характеристикам. Має багато типорозмірів, наприклад: 175/65 R14 86T, 185/60 R15 88T, 195/60 R15 88T, 205/60 R16 92T, 215/60 R16 99T, 215/55 R17 94T, 225/55 T17 101T та інші.

Переваги

Шини Goodyear UltraGrip Ice+ розроблялися з врахуванням різноманітних технологій, завдяки яким суттєво покращилися їх властивості. Виріб став гарантією надійності та безпеки, тримав наступні зміни:

  • Технологія Actave Grip — посилює зчеплення з поверхнею асфальту. Завдяки проведенню різноманітних досліджень, розробники корпорації впровадили комплекс різноманітних рішень, що спрямовані на формування спеціального набору характеристик, посилення функціонування навіть у сувору зиму.
  • Два різні типи ламелей — у протекторі розташовані спеціальні ламелі, які мають призматичну форму та велику кількість виступів, спеціальних поглиблень, завдяки чому гума Goodyear UltraGrip Ice+ жорстко фіксується під час контакту з асфальтом, покращується керованість авто.
  • Верхній протекторний шар — в наявності поперечні ламелі, що нарізані зигзагоподібною формою. Гарна фіксація їх стінок дозволяє підвищити жорсткість блоків, створити більше додаткових кромок. Завдяки цьому покришки Goodyear UltraGrip Ice+ добре тримають курс, чинять опір зносу під час виконання різких маневрів.
  • Два функціональні шари у суміші — еластичний відповідає за щільне прилягання колеса до траси, забезпечує максимально комфортну їзду навіть на нерівній дорозі. Жорсткий гарантує необхідні параметри покришок у зимовий сезон, коли на вулиці температура зі знаком «+».
  • Технологія Snow Grasper — клиноподібний малюнок спрямованого типу з великою кількістю максимально гострих кромок збільшує кількість та щільність блоків завдяки зменшенню розмірів. Це сприяло суттєвому покращенню експлуатаційних особливостей.

Завдяки вищеперерахованим змінам зимові шини набули ще більшої популярності. Відгуки про них в основному позитивні через те, що вони мають стійкість до зносу, механічних пошкоджень та негативного впливу навколишнього середовища.

Маркування

Колеса маркуються виходячи з певних характеристик. Наприклад, C-D – показник, що відповідає за опору коченню, впливає на економію пального. D-E – відповідає за ефективність гальмування незалежно від якості дорожнього полотна. А-В – відповідає за рівень шуму, що створюється під час їзди. Шини Goodyear мають динамічне зчеплення незалежно від погодних умов, вони неперевершені на льоду.

Верх