Як вибрати запчастини на мототрактор та новий двигун

Як вибрати запчастини на мототрактор та новий двигун

Використання мінітрактору – це простий спосіб зробити все на земельній ділянці – від аерації газону до знищення бур'янів. Догляд за технікою за допомогою постійного технічного обслуговування та своєчасне виявлення будь-яких проблем гарантує тривалий термін служби. Фірмові запчастини на мототрактор від виробника дозволяють відновити робочі характеристики двигуна та інших вузлів, а також зменшити загальні витрати.

Якщо у вас є міні-трактор, ви можете бути в курсі можливих проблем обладнання і знати, як їх усунути. Маючи під рукою фірмові запчастини на мототрактор, вам не доведеться вдаватися до допомоги фахівця, тому що ви зможете виконати роботу самостійно.

Як вибрати двигун та інші запчастини на мототрактор

Щоб правильно вибрати комплектуючі та двигун, необхідно звернути увагу на найважливіші технічні характеристики. Елементи повинні бути надійними і простими в ремонті та обслуговуванні. Багато власників розглядають новий китайський двигун із тими самими характеристиками, які має заводський агрегат.

Наприклад, мототрактор потужністю 5 л. має менше відмов, ніж техніка з двигуном потужністю 1-3 кінські сили. При обробці великих площ землі та важких ґрунтів малопотужні двигуни працюють на межі своїх можливостей і часто ламаються. Найчастіше це стосується коробки передач. Мотори малої та середньої потужності мають невелику вагу, але не мають ті ж характеристики, що більш потужні та важкі.

Вибрати запчастини для міні-трактора та мототрактора, в тому числі і купити двигуни, можна на сайті Motoblok-TATA з доставкою за доступною ціною. Перед оформленням замовлення товару необхідно розрахувати навантаження на одновісний трактор, який має становити 20 см. робочої ширини культиватора на 1 л.с. чотиритактного двигуна, а для двотактного вона не повинна перевищувати 30 см. на 1 л. При ширині захвату 60 см потужність мотора має бути не менше 3 л.с.

Рекомендації щодо обслуговування мототрактора

Щоб не довелося часто купувати нові запчастини на мототрактор, слід дбайливо ставитись до с/г техніки. Важливе значення мають такі моменти:

  • Контроль роботи двигуна. Ви можете забезпечувати довгу «життєздатність» двигуна мототрактора за допомогою таких речей як заміна масла, мастило частин, що рухаються, і заміна повітряного фільтра.
  • Заміна карбюратора. Якщо ваша техніка має тривалий термін служби, може виявитися, що карбюратор потребує заміни. Це відбувається через накопичення старого бензину, через що паливо не може надходити в двигун. Це може призвести до проблем із запуском або зупинкою через кілька секунд після увімкнення.
  • Заміна котушкового стартера. Якщо ваш мототрактор працює з стартером котушки, можливо з часом можуть з'явитися проблеми.

Ви можете легко відремонтувати агрегат та купити необхідні запчастини для мінітрактора https://motoblok-tata.com.ua, мотоблока, мототрактора у будь-якому інтернет або офлайн магазині України. Якщо ви знаєте, як полагодити агрегати, вам не доведеться витрачати час і гроші. Тримаючи в гаражі запчастини на мототрактор, такі як зуби, приводні ремені та свічки запалювання, а також інструменти та мастило, ви зможете підтримувати робоче обладнання у чудовій формі до наступного сезону. Особливо якщо закупите оригінальні комплектуючі з гарантією від виробника.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).

Верх