Психологічна підготовка дитини до школи

Психологічна підготовка дитини до школи

Коли дитина піде перший раз до школи, її буде чекати багато нового і несподіваного. До цього малюка потрібно обов’язково підготувати. Потрібно розуміти, що дитина очікує від школи, пояснити їй, яких треба дотримуватися правил і навчити її бути самостійною і відповідальною. Але в першу чергу, малюку потрібно зібрати його перший ранець - купити зошити для 1 класу, книжки ті інші необхідні речі. Якщо ви не знаєте, де знайти якісні речі, ви можете купити їх у нашому магазині.

Розповімо вам, з чим дитина зіткнеться у своєму новому житті, а точніше у першому класі. У неї буде знайомство з новими друзями та учителями. Першокласника почнуться вчити правилам поведінки, що для нього буде зовсім незрозумілим. Адаптуватися буде непросто, тому батьки повинні бути постійно поряд і підтримувати малюка. З перших днів школи дитині потрібно пояснювати, як треба поводити себе з однолітками та учителями. Потрібно їй розповідати, що таке домашнє завдання, і що його треба обов’язково виконувати. Батькам доведеться довгий час майже кожного вечора проводити такі бесіди, щоб дитина поступово почала розуміти, що школа важливіша за дитячий садок, і що тут діють нові правила.

Без таких бесід малюк може просто замкнутися в собі або ж зовсім відмовитися ходити до школи. Навчальний заклад не повинен стати каторгою, а навпаки він мусить викликати цікавість. Дитині потрібно буде допомагати не лише, коли вона йде до першого класу, але й на наступних сходинках її навчання. Мама і тато повинні проводити повчальні бесіди з дитиною і у другому класі, де ступінь завантаженості збільшиться. Якщо хочете зробити життя свого малюка простішим, купіть йому у нашому магазині зошити для 2 класу. Вони допоможуть йому у навчанні, і дитина буде краще засвоювати нову інформацію. Будьте готові, що у другому класі ваше життя не стане простішим, і вам доведеться знову в усьому допомагати своїй малечі.

Процес навчання – справа нелегка, тому завжди будьте поруч біля дитини і намагайтеся приділити їй якнайбільше уваги. Пам’ятайте, що ваш малюк – це найголовніше, а робота може почекати. Тому будьте готові, що у школі буде важко не тільки вашому першокласнику, але й вам. Нові умови життя – це завжди непросто, тому головне постійно говорити з малюком, щоб він не відчував себе одиноким і покинутим. Любов мами і тата допоможе йому подолати будь-які труднощі.В майбутньому це допоможе дитині стати відмінником.

Інтернет-магазин - замовити.укр.

 

Верх