Пейнтбол - командна гра для всіх

Пейнтбол - командна гра для всіх

Сьогодні популярністю користується гра, яка називається пейнтболом. Грати у неї потрібно в команді і на обмеженій території. В ході гри за допомогою маркера - спеціальної зброї, та кульок з водорозчинною фарбою імітуються вогневі контакти. Проводиться така гра найчастіше на відкритих територіях (поле, ліс) або у приміщеннях з природними чи штучними перешкодами і укриттями. Слід відмітити, що пейнтбол виконує різні функції. Він може бути способом тренування для охоронців та поліцейських, спортивною грою для спортсменів, а також розважальною грою для всіх бажаючих.

Краще за все грати у таку гру у спеціалізованих спортивних комплексах. Вам потрібно знайти однодумців та приїхати до клубу. Там замовити гру, орендувати екіпіровку. Ціни на таку гру різні. Ось тут можливо дізнатися ціни на пейтбол у Львові. До речі, в ціну включена оренда екіпіровки. В неї входить пейнтбольна рушниця, пейнтбольна маска, а також камуфляж. Маска повинна бути завжди на гравцеві. Її дозволяється знімати тільки тоді, коли учасник залишає пейнтбольний майданчик. Перед грою в обов'язковому порядку команди проходять інструктаж.

Моделей пейнтбольних рушниць багато. Є автомат, напівавтомат та рампінг. Працюють маркери на повітрі, яке закачують під дуже високим тиском у відведений для цього балон. Гравцю вистачає повної зарядки на чотириста пострілів. Робиться постріл кулькою, яка знаходиться у ємкості, що має назву фідера. Максимальне завантаження фідера - двісті кульок. Деякі люди хибно думають, що кульки у фідері гумові. Насправді вони мають желатинову оболонку всередині якої знаходиться фарба. До речі, ця фарба нетоксична і водорозчинна. Оболонка дуже крихка і при ударі вона розколюється. Хоча фарба на смак не дуже приємна, але і не шкідлива. Плями на одязі залишає, та їх легко відіпрати.

Якщо така фарба попадає на дерева, то вони від цього не пошкодяться. Адже під час першого дощу фарба змиється. Для рослин кульки з фарбами не шкідливі. Грати в цю гру можуть навіть діти. Їм видають спеціальну дитячу форму, маски. Інструктори для них придумують захоплюючий сценарій. На майданчику діти залишаються під доглядом інструкторів. Для гри на асфальті краще за все одягати низькі кросівки. Якщо буде м'яка поверхня (наприклад, ґрунтова дорога), то краще за все одягати високі кросівки. На руки одягаються рукавички. Лице обов'язково прикривається маскою.

Верх