Чи варто купити комп'ютер б/у?

Чи варто купити комп'ютер б/у?

Кожному з нас хочеться заощадити на покупці електроніки. На жаль, якщо відправитися в традиційний магазин, зробити це не вдасться. Наприклад, якщо потрібно купити новий продуктивний комп'ютер, доведеться викласти досить круглу, пристойну суму.

Відомо, що електроніка у вітчизняних магазинах продається за максимально високою ціною, і то при невисокій якості виготовлення. Майже всі агрегати виробляються в Китаї, тому і якість у них відповідне. Потужні технічні пристрої, які були б вироблені в Японії або в Америці в наших магазинах не зустріти. На жаль, це перевірений факт.

Якщо хочеться купити електронний агрегат японської або європейської збірки, виготовлений в Америці, потрібно вибрати комп'ютер бо, що продається як для приватних покупців, так і для корпоративних замовників в магазині https://pc.com.ua/. Це техніка, яка раніше використовувалася на умовах лізингу у великих компаніях:

  • німецьких,
  • норвезьких,
  • французьких,
  • багатьох інших.

Агрегати експлуатувались приблизно 3-5 років, після чого були списані з балансу підприємства, так як після виплати лізингу техніку за кордоном прийнято міняти в обов'язковому порядку незалежно від того застаріла вона чи ні. Саме таким чином електроніка надходить на вторинний ринок. І у наших співвітчизників з'являється прекрасна можливість купити європейську або американську техніку з японськими комплектуючими, зарубіжної збірки в місцевих магазинах.

Бо комп'ютери: переваги

Найголовніше гідність такої техніки - висока, цілком доступна вартість при найвищій якості продукту. Тільки уявіть собі, що за половину, іноді за третину ціни можна купити японський потужний агрегат, який:

  • впорається з будь-якими сучасними бухгалтерськими та графічними програмами,
  • «потягне» будь-яку комп'ютерну іграшку,
  • підійде для перегляду фільмів у високій якості.

Якщо купити бу комп'ютер — то за цілком прийнятну вартість вдасться отримати шикарний потужний агрегат з великим обсягом пам'яті, з потужною відеокартою, сучасною звуковою картою. Завдяки високим потужностним характеристикам такі комп'ютери набувають навіть завзяті геймери. А адже, як відомо, до сучасних комп'ютерних іграшок, які працюють в режимі онлайн, пред'являються найвищі вимоги. Зазвичай дешевий комп'ютер сучасні ігри просто не потягне, а той, який раніше був вживанні, цілком впорається з найскладнішими завданнями.

Верх