Vashagotivochka - кредити на банківську картку по всій Україні

Vashagotivochka - кредити на банківську картку по всій Україні

Гроші швидко і просто - гасло мікрокредитної компанії «Ваша Готівочка», яка кожному миттєво надасть фінансову допомогу. Провідний кредитор України vashagotivochka - кредити на банківську картку оформлює цілодобово на гнучких та лояльних умовах. Як отримати гроші - читайте далі.

Звертайтеся у vashagotivochka і 100% отримаєте кредит 

«Ваша Готівочка» - кредитор, який став для українців надійною фінансовою підтримкою і опорою. Це компанія, яка охоче допомогає кожному, кому потрібні фінанси. Завдяки гнучким умовам, клієнти отримують перший кредит під 0%, можуть самостійно вибрати суму і період користування, заповнити заявку дистанційно в будь-якому зручному місці. Давайте розглянемо, якими перевагами користуються клієнти:

  • сума позики може бути будь-якою у діапазоні від 200 до 7000 гривень;
  • перший кредит можна взяти під 0%;
  • період користування позикою складає від 24-х годин до 16-ти днів (у разі необхідності він може буде продовжений);
  • час оформлення триває всього 15 хвилин;
  • час роботи компанії - 24/7.

І це далеко не повний перелік причин, через які українці вибирають саме «Ваша Готівочка». Відсутність завищених вимог, комфортне і просте оформлення позики - це те, що, безумовно, привертає увагу позичальників. Про них розповімо далі.

Як у vashagotivochka оформлюються кредити?

У «Ваша Готівочка» кожен без проблем може отримати позику, адже компанія не встановлює складних вимог до позика одержувачів і пропонує оформити кредит за простим алгоритмом.

Звертатися і оформлювати у vashagotivochka - кредити на банківську картку можуть клієнти у віці від 18-ти до 70-ти років. Компанія обслуговує як позичальників з неідеальною кредитною історією, так і працевлаштованих неофіційно. Отже, немає необхідності надавати довідку про доходи. Клієнтам так само не потрібно вказувати телефон родича, який може підтвердити особистість, робити фото з паспортом або з банківською карткою. Все, що необхідно для отримання позики - заповнити заявку на сайті компанії, у якій вказати паспортні дані, ІПН і реквізити банківської картки.

Отже, ознайомимося з послідовністю дій під час оформлення. На сайті vashagotivochka - кредити на банківську картку оформляються після проходження реєстрації. Реєстрація надає доступ до «Особистого кабінету», в якому за лічені хвилини заповнюється анкета на позику. Інформація, яку вказує клієнт, має бути обов’язково достовірною, інакше заявку анулюють. Після заповнення, форму потрібно відправити на розгляд. Впродовж лічених хвилин клієнт отримує рішення по SMS, яке, звісно, буде позитивним. Далі, позикоотримувач отримує грошовий переказ на свою банківську картку. Як саме будуть витрачені грошові кошти - не важливо, адже цільове призначення позики вказувати не потрібно.

Клієнти легко отримують у vashagotivochka - кредити на банківську картку і можуть вирішувати нагальні фінансові питання 24/7. Якщо все зрозуміло, оформлюйте електронну заявку і «Ваша Готівочка» оперативно надасть допомогу!

Верх