Картки переселенців знов подовжено

Картки переселенців знов подовжено

До 1 вересня цього року подовжені картки Ощадбанку внутрішньо переміщених осіб, що обслуговуються за тарифним пакетом «Мій рахунок» та термін дії яких спливає під час карантину.

Про це заявила вчора прес-служба банку, та нагадала, що продовжується перевипуск карток за графіком, після чого вони доставляються до відділень. Тож якщо переселенець отримав SMS від Ощадбанку про виготовлену картку, це означає, що перевипущена картка вже знаходиться у відділенні. Якщо людина не може з різних причин забрати свою нову картку у відділенні, то і надалі можна знімати кошти в банкоматах мережі банку та користуватися старою карткою в магазинах до 31 серпня 2021 року включно.

Представники громадської приймальній Української Гельсінської спілки з прав людини на Сумщині нагадують, що протягом карантину подовжуються також і всі соціальні виплати переселенцям, подавати заяви на подовження адресної допомоги не потрібно. Одночасно з цим, якщо ви маєте таку можливість, то краще нею скористатися та переподати документи, користуючись спеціальними скриньками, встановленими в підрозділах соціального захисту населення, де переселенець знаходиться на обліку, адже після закінчення карантину необхідно буде зібрати одночасно всі документи за всі подовжені періоди.

Нагадаємо, що консультацію від юристів УГСПЛ в Сумах можна отримати за телефонами: 095 354 98 88 або 095 931 11 10 (за останнім номером доступні Viber та Telegram). Під час карантинних обмежень допомогу можна отримати дистанційно та за попереднім записом на особистому прийомі.

Правозахисники працюють в рамках програми «Права людини в дії», що впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Верх