6 серпня 2021 року у Святогірську відбувся Суперфінал з фандрейзинг-челенджу, започаткований Інтерактивною навчальною платформою FUNdraiser

6 серпня 2021 року у Святогірську відбувся Суперфінал з фандрейзинг-челенджу, започаткований Інтерактивною навчальною платформою FUNdraiser

У Суперфіналі, з 15 відібраних команд, взяли участь 13 команд: 12 офлайн та 1 онлайн. Було обрано п’ять команд-переможців, які представляли свої проєкти з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Вимогами до учасників молодіжних команд були:

  1. Вік від 14 до 35 років.
  2. Проживання на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей, а саме: Добропільська, Дружківська, Покровська, Мирноградська, Слов`янська, Сіверська, Соледарська, Торецька, Світлодарська, Мангушська, Волноваська, Вугледарська, Сартанська, Великоновосілківська, Маріїнська, Авдіївка, Біловодська, Красноріченська, Кремінська, Лозно-Олександрівська, Міловська, Нижньодуванська, Новоайдарська, Троїцька, Лисичанська, Попаснянська, Сєвєродонецька, Станично-Луганська, Щастинська, Трьохізбенська ОТГ, Золоте (Гірська ОТГ), Привілля (Лозно-Олександрівська ОТГ).
  3. Наявність підтвердженого партнерства з молодіжною чи громадською організацією, яка має статус неприбутковості (для реалізації проєктів у разі отримання призових місць на Суперфіналі).

Суперфінал з фандрейзинг-челенджу - фото

П’ятірка переможців отримує дофінансування на свої проєкти у розмірі 3000$, а також менторську підтримку від FUNdraiser:

1-ше місце

Якщо не ми то хто? (с. Роздольне, Донецької області).

Команда пропонує проєкт щодо благоустрою та озеленення селища та громади в цілому.

2-е місце

1000 комп’ютерів Добра (м. Мар’їнка, Донецької області).

Соціальний проєкт, метою якого є забезпечення вживаними ноутбуками та комп'ютерами вчителів та дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей Мар’їнського району.

3-е місце

Сквер Щастя (с. Билбасівка, Донецької області).

Це молода команда, яка обладнає місця відпочинку для різних вікових категорій в центрі селища.

4-е місце

BookHUB (с. Опитне, Донецької області).

Команда створить сучасний простір для соціальної згуртованості громади: облаштують зону кінотеатру, технічні засоби, які допоможуть учням та вчителям у підготовці до уроків, контрольних, іспитів, придбають сучасні й зручні меблі.

5-е місце

“Від Мрій до дій!” (м. Слов’янськ, Донецької області).

Проєкт спрямовано на подальший благоустрій та покращення естетичного та екологічного стану на території кар’єру, в якому проводяться масові заходи, батьки гуляють з дітьми, а також проводить час молодь.

Платформа FUNdraiser — це:

  • унікальний майданчик для пошуку партнерів з-поміж організацій громадянського, державного та бізнес-сектору, які опікуються питаннями розвитку молодіжного та волонтерського руху;
  • можливість опанувати різні інструменти залучення ресурсів через гру, навчання та використання підходів й документів, що відповідають міжнародним стандартам та вимогам донорських інституцій.

Навчальна інтерактивна платформа FUNdraiser (https://fundraiser.games/) створена для молоді та молодіжних організацій, задля комплексного навчання з фандрейзингу й мотивування на реалізацію проектів з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Проект реалізується громадською організацією “Міжнародна агенція змін” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.

Верх