4 SEO-послуги, які готові запропонувати фахівці агенства інтернет-маркетингу «Site Ok»

4 SEO-послуги, які готові запропонувати фахівці агенства інтернет-маркетингу «Site Ok»

Сьогодні крім реклами є інші способи просування брендів, послуг та різної продукції в інтернеті. Вони характеризуються ефективністю, надійністю та стовідсотковим результатом. Кожен сайт можна вивести на перші позиції в пошуковій системі, популяризувати в соціальних мережах та на інших веб-майданчиках швидко та якісно.

Одним із найпопулярніших і затребуваних методів розкрутки є SEO. Пошукова оптимізація складається з низки заходів, які допомагають досягти головного результату — виведення сайту в топ видачі Google. SEO можна використовувати як основним з багатьох так і єдиним способом просування.

Надійне SEO просування від «Site Ok» допоможе вивести сервіс на першу сторінку системи пошуку, залучить більше клієнтів, підвищить репутацію ресурсу та зробить його конкурентоспроможним. Команда досвідчених IT-фахівців та маркетологів зможуть зробити з маловідомого сайту найкращий інтернет-магазин у мережі. Вартість такої послуги є цілком прийнятною, агентство готове запропонувати кілька варіантів тарифів.

Які SEO-послуги можна обрати у студії інтернет-маркетингу «Site Ok»

SEO просування від Site Ok — це цілий комплекс дій. Але клієнти можуть звернутися до нас і за окремими процедурами. Пропонуємо розглянути, з чого складається таке просування:

  1. Внутрішня оптимізація сервісу. Перш ніж говорити про розкрутку в Google, потрібно подбати про внутрішній стан сайту. Якщо він працює повільно, з помилками та іншими неприємними нюансами, це означає, що потрібно провести своєрідний ремонт сервісу. Зауважимо, що процедура спрямована на функціонал ресурсу та не стосується його зовнішнього вигляду.
  2. SEO-аудит. Мабуть, це перше, що потрібно зробити із сайтом. Щоб почати оптимізацію, необхідно перевірити сервіс на правильну роботу. Якщо є якісь недоліки, вони виправляються під час внутрішнього налаштування.
  3. SEO-копірайтинг. Просування включає багато нюансів і одним з важливих є копірайтинг. Це написання спеціальних статей, що продають, з використанням ключових слів. Ключі допомагають користувачам знайти ваш ресурс, звертають на нього їхню увагу.
  4. Управління репутацією. Теж своєрідний спосіб розкрутки. Метод полягає в усуненні негативу про ваш сервіс з мережі та створення сприятливого враження про бренд.

Якщо вас зацікавили ці методи популяризації онлайн-сервісів, запрошуємо на сайт компанії «Site Ok». Ви можете ознайомитися з SEO-просуванням самостійно або ж зв'язатися з нашими фахівцями. Заповніть анкету на сайті і ми зв'яжемося з вами того ж дня.

Верх