Де взяти перший мікрозайм онлайн до 10 000 гривень в Україні

Де взяти перший мікрозайм онлайн до 10 000 гривень в Україні

Багато мікрофінансових організацій видають новим клієнтам кредит максимум на 3 000 – 5 000 гривень. Цих грошей недостатньо для розв'язання серйозних фінансових питань, наприклад, оплати оренди житла або купівлі техніки. Саме тому ми вирішили розповісти, де при першому зверненні можна отримати мікрозайм онлайн на суму до 10 000 гривень.

Де можна взяти кредит онлайн до 10 000 гривень в Україні

Українська фінансова компанія ЗеКредит надає позики на суму від 1 000 до 15 000 гривень. При першому зверненні можна оформити кредит до 10 000 гривень, при повторних – до 15 000 грн. Для нових клієнтів відсоткова ставка 0.5% на добу, для постійних – 2.5%. А термін закриття кредиту від 7 до 30 днів.

Крім підвищеної максимальної суми та зниженої відсоткової ставки, позичальники відзначають низку причин взяти кредит онлайн на сервісі ZeCredit:

  • сервіс мікрокредитування доступний 24/7;
  • в особистому кабінеті можна подати заявку, дізнатися про статус запиту, подивитися деталі оформленого кредиту, закрити борг;
  • заявки розглядає скоринг-програма, ухвалюючи рішення за 1-2 хвилини;
  • є можливість здійснити часткову або повну дострокову оплату;
  • можна виплатити мінімальну суму та встановити новий крайній термін закриття кредиту, уникнувши штрафних санкцій та погіршення кредитної історії.

Ви можете бути впевнені у надійності ЗеКредит: компанія надає послуги з 2018 року, а її діяльність регулюється чинним фінансовим законодавством України. У розділі «Про нас» розміщена юридична інформація, у тому числі свідоцтво про реєстрацію фінустанови, відомості про компанію та зразковий договір. Для захисту особистих даних використовується технологія шифрування PCI DSS.

Як отримати мікрозайм онлайн до 10 000 гривень за 2 хвилини

Команда мікрофінансової організації розробила функціональний сервіс ZeCredit. Для розгляду заявок використовується скоринг-програма, яка бере відомості про клієнта з анкети та бюро кредитних історій, аналізує інформацію та приймає рішення. На прийняття рішення програмі потрібно 1-2 хвилини.

Щоб ви могли в екстреній ситуації отримати мікрозайм онлайн на карту за пару хвилин, рекомендуємо зараз перейти на сервіс та налаштувати особистий профіль:

  1. У реєстраційній формі введіть номер мобільного телефону.
  2. Компанія здійснить автоматичний дзвінок, а вам знадобиться відповісти та натиснути цифру «1» для підтвердження реєстрації.
  3. В особистому профілі самостійно заповніть кожне поле або, якщо хочете заощадити час, скористайтесь авторизацією через BankID.
  4. На сторінці з платіжними даними вкажіть номер, термін дії та код на звороті вашої дебетової картки, на яку плануєте взяти кредит онлайн.

Коли захочете оформити мікрозайм онлайн, авторизуйтесь на сервісі ZeCredit, перейдіть на сторінку подання заявки, вкажіть бажану суму та період погашення платежів. Коли з'явиться повідомлення про необхідність підписати кредитні документи, вивчіть договір та погодьтеся з умовами кредитування. Після підписання кредитного договору, МФО ЗеКредит перерахує гроші на вашу банківську картку.

Автор: Денисов Єгор Вадимович (старший менеджер ЗеКредит)

Верх