Легенди GT вже у вашому місті!

Легенди GT вже у вашому місті!

GT Bicycles - найвпізнаваніший бренд велосипедів, який вирізняється серед інших фірмовим стилем та передовими технологічними рішеннями. Це найпопулярніші байки серед любителів велоспорту, і тепер їх можна придбати і в нашому магазині за адресою м. Київ, Вацлава Гавела, 18 у ТК «Відрадний» або магазин velosklad.com.ua. Якщо ще досі обираєте велосипед, то без сумніву GT - саме те, що ви шукаєте! https://velosklad.com.ua/gt/

Історія створення бренду GT

Перший велосипед GT був створений звичайним зварником, на ім‘я Гаррі Тернер в гаражі його будинку десь у Каліфорнії. І що саме цікаве, створювався він не з ціллю заробити гроші, а по причині великої любові до своєї дитини. Гаррі тоді мав сина, який цікавився перегонами на велосипедах кільцевими трасами. Спостерігаючи, як важко даються перегони його малому на важких велосипедах, батько вирішив створити модель, яка буде в рази легшою, але не менш міцною. І саме тоді була зварена перша у світі рама із хром-молібденових труб, яка перевершила всі його очікування. Відтоді й по сьогодні хром-молібденові рами вважаються стандартом і показником високої якості велосипедів BMX. Саме завдяки Гаррі Тернеру почався розвиток трекових велосипедів. В підсумку компанія отримала назву GT, що є ініціалами імені зварника. В 70-90- х роках вона стала найкращим у світі виробником трекових велосипедів. А вже після 90- х додала до свого асортименту і гірські моделі. Якщо ж ви ще не обрали перший велосипед, то радимо це зробити після ознайомлення з статтею.

Чим велосипеди GT такі особливі?

Візитною карткою цього бренду є геометрія рами, яку називають «потрійний трикутник». Суть конструкції в тому, що пір’я проходять через підсідельну трубу та приварюються до верхньої (чого, до речі, немає в жодного іншого бренду велосипедів), створюючи візуально третій трикутник. Саме така геометрія збільшує жорсткість рами, завдяки чому байки GT набагато скоріше і легше набирають швидкість.

Також варто сказати про запроваджену компанією технологію I-Drive (Independent Drivetrain, тобто Незалежний Привід). Це був прорив у виробництві велосипедів із задніми амортизаторами. Такий вид підвіски не призводив до швидкого зношення зірок і ланцюга, як всі попередні та робив велосипед більш керованішим, особливо, на екстремальних ділянках трас.

Лінійка байків GT

Коли ми говоримо про велосипеди GT, то більшість уявляє собі гірські моделі: хардтейли або велосипеди із задніми амортизаторами (двопідвіси). Але з недавнього часу компанія також займається виробництвом гравійних велосипедів і має окрему лінійку GT Grade. Її особливості в тому, що рама велосипедів поєднує в собі жорсткість, завдяки вище згаданому «потрійному трикутнику», і м’якість в місцях, де це вкрай необхідно для комфортної їзди. Тому саме ці моделі - ідеальний варіант як для їзди асфальтом, так і поза ним.

Верх