М&А угоди в 2018 році: види, порядок проведення

М&А угоди в 2018 році: види, порядок проведення

Сучасним компаніям досить складно «вижити» в світі не тільки міжнародного, але і вітчизняного бізнесу. Тому керівники підприємств постійно перебувають у пошуку оптимальних рішень підтримки своєї організації на досить високих позиціях, що дозволяють приносити реальний прибуток, щоб не втратити рентабельність, не потерпіти банкрутство. У зв'язку з цим часто проводяться угоди M&A в Україні (злиття, поглинання).

Угоди такого типу вперше стали проводитися в Сполучених Штатах Америки (mergers and acquisitions). Набагато пізніше ця практика прийшла в нашу країну і виявилася досить ефективною. Складаються угоди злиття, поглинання, розширення з безлічі послідовних етапів:

  • на початковому етапі керівники компанії, люди, що займаються злиттям, поглинанням виробляють стратегію компанії, визначають критерії відбору.
  • проводиться відбір потенційних кандидатів злиття. Це можуть бути більш дрібні компанії, мережі та підприємства.
  • після проводиться реальна оцінка об'єкта, що підлягає злиттю або поглинанню.
  • наступний етап - це проведення ефективних переговорів з об'єктами, що підлягають злиттю.
  • фінішна пряма — виконання угоди.

Кожен етап проводиться строго під наглядом адвоката юридичної компанії https://absolute.com.ua/uslugi/korporativnoe_pravo_i_sdelki_ma. Жодна деталь не повинна бути упущена. Документи на кожному етапі ретельно перевіряються юристом з великим досвідом роботи, щоб виключити можливі непорозуміння, повністю убезпечитися від визнання угоди недійсною.

Як провести угоду M&A в Дніпропетровську: послуга від професіоналів

Сьогодні M&A угоди в Дніпрі і його області укладаються строго під наглядом досвідчених юристів в елітнх компаніях. Фахівці допомагають провести комплекс заходів, результатом яких стане правильне укладання угоди злиття або поглинання. У підсумку збільшуються загальні активи підприємства, що дозволяє зробити бізнес більш рентабельним і прибутковим.

Фахівці проводять детальний аналіз майбутніх заходів, збирають необхідні документи, допомагають сформувати новий пакет документів, перевіряють наявні документи компанії, що підлягає злиття, поглинання. Юристи допомагають при проведенні переговорів. Досвідчені юристи компанії "Абсолют", які допомагають у здійсненні задуманого — це реальний шанс на перемогу!

Верх